چگونه می توانید لباس زیر مناسب اندام خود را پیدا کنید؟

وقتی صحبت از بدن زنان می شود ، طیف بی پایانی از شکل و اندازه وجود دارد که هر زن را به طرز زیبایی منحصر به فرد می کند. با گذشت زمان، اشکال مختلف بدن در پنج دسته اصلی مرتب شده اند. این اشکال شامل سیبی ، مستطیلی ، مثلثی ، مثلث معکوس و ساعت شنی هستند. اگر قبلاً این مجموعه کلمات عجیب را که برای توصیف بدن زنان استفاده شده اند نشنیده اید ، ناراحت نشوید. آنها به اندازه های شانه ، کمر و باسن زن و بدون توجه به وزن او اشاره دارند. دانستن اینکه شما در کدام دسته قرار می گیرید می تواند سلاحی مخفی و ارزشمند برای انتخاب لباس زیر باشد که گزینه های بسیار زیادی را ارائه میدهد. برای اینکه به شما کمک کنیم در لباس زیرتان به بهترین شکل و ظاهر به نظر برسید، بهترین لباس زیرها را برای تمام اشکال بدن ارائه میدهیم.

انواع لباس زیر زنانه

لباس زیر زنانه به گونه ای طراحی شده که ظاهر زنانه را فریبنده کند. یک ست عالی، زنانگی منحصر به فرد زن را مشخص می کند و باعث می شود احساس راحتی و زیبایی کند. لباس زیر چه تک و چه به صورت ست پوشیده شود توانایی این را دارد که بلافاصله اعتماد به نفس هر زنی را تقویت کند. دنیای لباس زیر برای زنان از سوتین ها و لباس خواب های نازک و کوتاه گرفته تا کرست و تاپ های زنانه صندوقچه ی گنجی با شکل و اندازه ی مختلف است. این راهنما مقدمه ای در مورد همه لباس زیرهایی که برایتان آشنا هستند و همچنین لباسهایی که ممکن برایتان ناشناس باشند ارائه می دهد و اطلاعات کاملی را درمورد لباس زیر برای انواع شکل های بدن نشان میدهد.

ست مشابه

همانطور که از نام آن مشخص است ، یک ست مشابه عبارت است از سوتین و شورت شبیه به هم. این ست زنانه و فریبنده برای تمام اشکال بدن مناسب است زیرا توجه را به تمام بدن جلب می کند بجای اینکه فقط روی یک بخش خاص تمرکز کند.

بند جوراب

این بند جوراب که به کمربند معلق نیز معروف است ، دور کمر می پیچد و معمولاً از تور یا پارچه های ظریف ساخته می شود. اگر بدنبال ظاهری جسورانه تر هستید ، بندجوراب های چرمی بهتر هستند. این لباسهای شگفت انگیز گیره های آویز دارند که به جوراب های ساق بلند یا جوراب های بلند تا زانو متصل می شوند. این لباس زیر برای خانمهایی که بدنی با فرم ساعت شنی دارند و می خواهند توجه را به دور کمر خود جلب کنند بسیار مناسب است.

شکم بند (کرست)

در طول تاریخ ، هدف و نماد کرست چندین بار تغییر کرده است. زمانی به عنوان یک شی مرد سالارانه برای اعمال قدرت و جامه ای محدود کننده در نظر گرفته میشد، اکنون این توازن قدرت به زنان برگشته است. شکم بند در قسمت زیر کاپ قرار میگیرد و تا پایین باسن را در بر میگیرد. فرم های سنتی که برای شکل دادن به بدن و رسیدن به فرم اندام ساعت شنی طراحی شده اند، در امتداد درزها و بندهای پشت، زائده های استخوان مانند دارند. با این حال ، ممکن است این بندها در نمای جلو یا بالا نیز ظاهر جدید و مدرنی داشته باشند.

بوستیر (تاپ تنگ)

بوستیر نیز مانند کرست ، نیم تنه ای به فرم ساعت شنی است که انحناهای اندام زنانه را مشخص می کند. این اتصالات محکم دوبرابر بالا تنه را بالا میبرند و کمر را شکل می دهند تا ظاهری جذاب ایجاد کنند. قدرت مخروطی کردن کمر و ایجاد انحنا را دارد و حالت نیم تنه ی قالبی را بوجود می آورد، بوستیر برای زنانی که سینه ی کوچک و اندامی به شکل ساعت شنی یا مستطیلی دارند عالی است.

تدی

بردن خرس عروسکی به اتاق خواب هرگز جالب نبوده است. از طرف دیگر، پوشیدن لباس عروسکی عجیب است. تدی، لباس زیر زنانه ای که شبیه مایوی یک تکه و بامزه است و متناسب با انواع بدن میباشد. جنس این لباس روبانی ، چرمی ، توری با انواع پارچه ها ، برش ها و سبک ها میباشد، این لباس زیر برای هر اندامی مناسب است. به ویژه ، در زنانی با اندام مثلث وارونه خیره کننده به نظر می رسد زیرا شانه های پهن را متعادل و بدن را کشیده نشان میدهد.

لباس خواب حریر

لباس خواب در ابتدا در قرن هجدهم در فرانسه معرفی شد و رابطه تنگاتنگی با عشق و عاشقی و زنانگی دارد. این لباس حریر در اصل یک لباس دوست داشتنی و دلپذیر و گرم برای روی لباس زیر شماست. آن را در خانه روی لباس زیر مورد علاقه خود یا به تنهایی بپوشید.

لباس خواب عروسکی

لباس خواب های عروسکی سبک برای زنانی که اندام مثلث معکوس دارند عالی هستند – یعنی برای خانمهایی با شانه های پهن و کمر نسبتاً کوچک – بسیار مناسب هستند. بندهای نرم این لباس شانه های شما را مشخص تر می کنند ، در حالی که دامن چین دار آن تعادل را در پایین تنه ی شما ایجاد می کند. این لباس ظریف برای خانم هایی که بدن منحنی دارند نیز شگفت انگیز به نظر می رسد.

کامیسول

با کامیسول ابریشمی زیبا و جذاب قسمت پاها را در اندام جذاب تر نشان دهید که هم بسیار شیک است و هم برای خوابیدن رویایی است. کامیسول شامل یک ست متناسب از تاپ ابریشمی زیبا و شلوارک کوتاه است. کامیسول برای خوابیدن در شبهای آرام تابستان انتخابی عالی است.

لباس خواب گشاد

وقتی صحبت از لباس خواب و انتخاب لباسی زیبا و زنانه میشود، لباس خواب گشاد، ساده و کوتاه است که از شانه ها به پایین آویزان میشود. جنس این لباس زیر که در دهه 1920 محبوب شد، ابریشم نرم و براق ، پنبه لطیف و ساتن است. طراحی ساده به این معنی است که سبک آن متناسب با انواع بدن ها ، به ویژه خانم هایی با پاهای بلند است.

بادی های جورابی

این لباس یک پارچه و فوق العاده تنگ از نوک انگشتان پا ، تا بالای پاها را و تمام تنه تا گردن و پایین بازوها را در برمیگیرد. این لباس بدن نما از پارچه ای کاملاً توری ، ظریف با شبکه های ریز یا درشت دوخته می شود. اگرچه کل بدن را می پوشاند ، اما لباسی بدن نماست که غالباً در زیر لباسهای نسبتا خیره کننده پوشیده می شود.

لباس زیر بادی

لباس زیر بادی مانند تدی و سرهمی به صورت یک پارچه است. یعنی نیمه بالا و پایین لباس به سبک برلت (یک نوع از سوتین) به هم متصل شده اند. به طور کلی ، اگر کوتاه و توری باشد به آن تدی میگویند. اگر بیشتر به لباس بازی کودکان در اتاق خواب شبیه باشد، سرهمی است. در نتیجه این لباس زیر مانند لباس های مشابه، برش هایی متفاوتی دارد و برای انواع بدن ها مناسب است. به ویژه برای زنانی که اندام مستطیلی یا مثلث معکوس دارند متناسب است.

سوتین

از زمان نامگذاری آن در سال 1907 سینه بند کلاسیک یا سوتین یکی از کالاهای اصلی لباس زیر زنانه بوده است. اگرچه مدتها قبل از این تاریخ وجود داشته است ، اما در این زمان بود که به بخشی از گفتمان مدرن و زندگی زنان تبدیل شد. با داشتن طیف وسیعی از سبک ها ، برش ها ، رنگ ها و اشکال موجود، سوتین لباسی است که همه خانم ها می توانند از آن استفاده کنند. سبک ها شامل بدون بند ، برلت ، بالکنت ، جک دار ، روبانی ، ورزشی و انواع دیگر هستند. برای خانمهایی که سینه های کوچکتر دارند، برلت گزینه ای زیبا و لطیف است ، در حالی که جک دار نمای بالا تنه را بیشتر از اندازه واقعی نشان میدهد. از طرف دیگر ، برای زنانی که بالا تنه بزرگتری دارند سوتین اسفنجی و نرم، راحتی را تضمین می کند و درعین حال جذاب به نظر می رسد.

لباس خواب اسلیپ

در سال های اخیر ، لباس خواب اسلیپ از اتاق خواب به بیرون از آن هم راه پیدا کرده است ، زیرا به لباسی روزمره تبدیل شده است. به طور سنتی ، این لباس “راحتی” قرار بود پشت درهای بسته پوشیده شود. این لباس زیر که به طور معمول از ساتن یا ابریشم دوخته می شود ، مخصوصاً برای خانمهایی که شانه های پهن تر و کمر کوچکتری دارند مناسب است زیرا باعث تعادل فرم بدن می شود. همچنین برای زنانی با اندام مستطیلی و ساعت شنی نیز مناسب خواهد بود.

سرهمی

لباس راحتی و سرهمی است. لباسزیر بامزه و مناسب جوانهاست. برش در قسمت بالا توجه را به پاها جلب می کند در حالی که برش یک تکه ی آن بر انحناها تأکید دارد. اگر اندام مستطیلی دارید و سبُک وزن هستید ، این سَبک هنوز هم می تواند برای شما مناسب باشد. به دنبال سرهمی هایی باشید که جزئیات بیشتری در منطقه ای که می خواهید مشخص شود داشته باشند مثل تور های ظریف دور کمر و چین های بامزه دور کاپ ها.

کیمونو

کیمونو که یک لباس سنتی ژاپنی است را میتوانید برای جذابیت بیشتر روی ست لباس زیر زنانه مورد علاقه خود بپوشید و یا حتی لباس مجلسی قدیمی و پیراهن کُرکی خود را با آن ارتقا دهید. کیمونو با آستین های بلند و لبه ی پایینی آن که روی زمین کشیده میشود لباسی شهوتی ، سبک و زیبا است.

شورت لامبادا

لباسزیری عالی برای زیبا به نظر رسیدن و زیبا نشان دادن فرم پاها است. به این مدل سبک شورت بندی نیز می گویند و بلافاصله خطوط مزاحم را که هنگام پوشیدن لباس زیرهای تنگ معمولی بوجود می آیند از بین می برد. علاوه بر این فرم پایین تنه شما را زیبا نشان می دهد. این مدل از شورت های برای استفاده در لباس مجلسی جذب و یا دامن های تنگ بسیار کاربردی هستند چون با پنهان بودن خط و رد دوختی قسمت کشاله ران ها شما اثری از لباسزیر را بر روی لباس های جذب مشاهده نخواهید کرد.

شورت یکپارچه

هر زنی که تا به حال لباس دکلته ، شلوار لگ یا هر نوع لباس تنگ و فیت پوشیده باشد، نا امیدی ناشی از مشخص شدن خطوط شورت از زیر لباس را درک میکند. بنابراین شورت های یکپارچه که با استفاده از تکه ای پارچه برای از بین بردن خطوط شورت دوخته شده اند و لباس زیر صاف را بوجود می آورند در کمد لباس هر زنی ضروری هستند.

شورت V-Cut

شورت های V-cut سبک جذابی دارند که هر اندامی را منحصر به فرد نشان میدهند. به ویژه، لبه های بندی آن باسن ها را پهن تر و منحنی های آن را بهتر نشان میدهند. در نتیجه گزینه مناسبی برای خانمهایی با اندام ساعت شنی ، مثلثی و سیب مانند هستند.

سوتین یکپارچه

همانند شورت های یکپارچه، سوتین یکپارچه اطمینان حاصل خواهد کرد که اندام شما در لباس سیاه و تنگ جدیدتان صاف و نرم به نظر میرسد. سوتین یکپارچه با سوتین های دیگر فرق میکند، زیرا بند و درز ندارد. برای دوخت این سوتین ، دستگاه لباس زیر را به صورت یک پارچه می بافد ، سپس کاپ ها با حرارت فشرده می شوند تا قالب بگیرند. در نتیجه ، این سوتین های راحتی در انواع مختلفی از اندازه ها ، شکل ها و رنگ ها موجود هستند.

سوتین جک دار (Push Up)

با پوشیدن یک سوتین جک دار سایز کاپ خود را بیشتر از اندازه واقعی خود نشان خواهید داد. اسفنج های اضافی در کاپ ها ، سینه ها را بالا می برند و حالت پُری ایجاد می کنند ، خانم هایی با سایز سینه کوچک تر می توانند تا چند سایز قسمت بالاتنه خود را بزرگتر نشان دهند. اطمینان حاصل کنید که سبکی را انتخاب کرده اید که مناسب و فیت است. این سوتین مناسب لباس های مجلسی است و البته برای خانم هایی که در دوران شیردهی دچار افتادگی سینه شده اند انتخاب مناسب است.

شورت پسرانه (پادار)

اجازه ندهید که نام آن شما را فریب دهد ، این لباس زیر یک گزینه عالی برای همه ی خانم ها است. وقتی با سوتین زیبای ورزشی ست شود، برای بانوانی با اندام مستطیلی احساس راحتی و سرحالی ایجاد میکند.

گِن

گاهی اوقات فقط می خواهیم پنیر و بستنی بخوریم. خانمهایی که اندام منحنی دارند خوب به نظر نمی آیند و همچنین باید زندگی کنند بنابراین اگر به بدنشان فرم بدهند مشکلی پیش نمی آید. راه حل این است که فرم بدن خود را به حداکثر برسانید و اطمینان حاصل کنید که انحنای بدنتان در زیر لباس صاف و تخت به نظر می رسد. گِن ها می توانند به شکل بادی ، شورت های جمع کننده شکم یا لباسهای کشباف کوتاه برش دار باشند که برای ایجاد اندامی صاف و برای هر فرم بدنی پوشیده می شوند. در نتیجه می توانند جایگزینی برای سوتین یا شورت یکپارچه برای از بین بردن خطوط مزاحم شورت و بند سوتین باشند.

سوتین چسبنده

لباس هایی که پشتشان باز است خیلی محبوب هستند. اما دیده شدن بند سوتین روی بدن جالب نیست. برای حل این معضل ، دنیا سوتین های چسبنده را به ما هدیه داده است. سوتین چسبنده دقیقاً همانطور که از نامش مشخص است به سینه ها میچسبد تا سینه ها را محکم بهم بچسباند و بالا ببرد. غالباً از سیلیکون ساخته می شود گاهی اوقات از مواد سبکتر نیز ساخته میشود، بیشتر سوتین های چسبنده قابل استفاده مجدد و تاثیر گذار هستند و پوشیدنشان آسان است.

لباس زیر زنانه برای انواع بدن

حالا که الفبای لباس زیر زنانه را آموختید بیایید در مورد اشکال بدن صحبت کنیم. کتابهای هندسه خود را در بیاورید زیرا وقت آن رسیده است که در مورد ساعت شنی ، مثلث ، مستطیل ، مثلث معکوس و بدن های شکل سیب بیاموزید.

ساعت شنی

مانند ساعت شنی پر از شن و ماسه ، این نوع بدن با داشتن شانه هایی که با باسن همتراز هستند و کمر باریکی که به سمت داخل جمع می شود ، شناخته می شود. اندام های ساعت شنی در هر یک از مدل های لباس زیر زنانه فوق العاده زیبا به نظر می رسند مانند تدی ، شکم بند یا بند جوراب و با مشخص کردن کمرهای باریک حرارت را افزایش میدهند. شورت لامبادا ، ست های لباس زیر و شورت v-cut نیز به طور خیره کننده ای اندام های ساعت شنی را نمایان میکنند.

مثلثی

خانم هایی با اندام مثلث شکل اغلب منحنی های سبک J-Lo دارند. مشخصه ی این شکل بدنها، باسن هایی هستند که از سینه و شانه ها پهن تر میباشند. اگر می خواهید توجه را به باسن خود جلب کنید ، پوشیدن تدی ، ست لباس زیر ، شورت لامبادا ، سوتین یا شورت v-cut این کار را خواهد کرد. اگر می خواهید تعادل بدنتان را حفظ کنید ، باید لباس زیرهایی را انتخاب کنید که توجه شما را به سمت بالا تنه جلب کنند. لباسهایی مانند شکم بند ، تاپ کوتاه ، سوتین جک دار یا لباس خواب عروسکی توری.

مستطیلی

شکل مستطیلی، ستونی نیز نامیده میشود و یک اندام ورزشی است که شبیه به ساعت شنی است بدون اینکه به طور مشخص از کمر مخروطی شود. شانه ها و باسن همتراز میشوند تا اندامی مستطیل شکل بسازند. ستاره های خیره کننده ای مانند کامرون دیاز و کالی کوکو مستطیل های کلاسیک هستند. خانم هایی که این فرم بدنی را دارند باید لباس زیرهایی بپوشند که کمر را مشخص کنند، مانند تاپ کوتاه جذاب ، شکم بند و بوستیر. علاوه بر این ، چین ، موج یا تزیینات توری روی بالا تنه، بدن های مستطیلی را جذاب میکنند و پارچه هایی مانند ساتن و ابریشم برای ایجاد فرم بیشتر به بدن می چسبند.

مثلث معکوس

مثلث را بردارید و با شانه های پهن ، بالا تنه بزرگ و کمر باریک و باسن آن را برعکس کنید، حالا یک مثلث معکوس دارید. وقتی صحبت از لباس زیر می شود ، تدی سلاح مخفی شما است. این لباس ضمن اینکه جذاب و با اعتماد به نفس به نظر می رسد ، شانه های شما باریک و بدن را کشیده نشان میدهد. سوتین های خود را ساده و صاف انتخاب کنید و شورت هایی با چین و موج انتخاب کنید تا فرم بدنتان متعادل شود. لباس خواب توری کلاسیک یا کیمونو نیز اندام های مثلث معکوس را کشیده می کنند.

سیبی

خانم های تپل با باسن پهن و بالا تنه بزرگ شبیه به مدل زیبا اشلی گراهام ، فرم بدن سیبی شکل دارند. لباس زیر تان با داشتن منحنی از همه طرف میتواند تمام قسمت های مورد علاقه بدن تان را مشخص کند. گِن ها کمک می کنند تا انحنای بدنتان بیشتر شود و بدنی صاف و جذاب بوجود آید در حالی که لباس خواب عروسکی یا لباس خواب گشاد توجه را به نیم تنه بالا و پاهای بلند تان جلب می کند. ست لباس زیر به جای تمرکز روی قسمت خاصی ، توجه را به کل بدن جلب کرده و فرم بدن را متعادل می کند.

نکات مربوط به لباس زیر زنانه

هنگام انتخاب لباس زیر مهم است که تصمیم بگیرید می خواهید شکل طبیعی بدن خود را مشخص کنید یا بدنتان را متعادل کنید. سپس میتوانید بهترین سبک های لباس زیر را انتخاب کنید تا به شما در رسیدن به این هدف کمک کند.

اندام ساعت شنی را با کرست ، بند جوراب یا تدی مشخص کنید.

خانم های مثلثی شکل می توانند با تدی ، ست لباس زیر یا شورت v-cut توجه را به قسمت باسن پهن خود جلب کنند و یا با سوتین جک دار ، کرست ، تاپ تنگ یا لباس خواب عروسکی اندام خود را متعادل کنند.

زنان مستطیل شکل می توانند کمر خود را با کرست ، تاپ تنگ و تاپ کوتاه مشخص کنند یا با تزیینات توری ، چین و سوتین جک دار توجه را به سمت نیم تنه بالا جلب کنند.

زنان مثلث وارونه که به دنبال لباس زیر هستند باید مستقیماً تدی و کیمونو را انتخاب کنند.

خانم های سیبی شکل تپل می توانند با لباس های خیره کننده ی گن ، لباس خواب عروسکی و ست های جذاب، انحنا های خود را مشخص کنند.

نظر بدهید
رفتن به بالا