درباره ما

از کجا شروع شد؟

ما دوست داشتیم مسیری راحت در جهت خرید لباس برای بانوان ایجاد کنیم. تقریبا انتهای سال 1398 همزمان با شیوع بیماری کرونا و بسته شدن فروشگاه ها ضروری دونستیم اصلی ترین لباسی که بانوان به اون نیاز دارند رو به صورت آنلاین عرضه کنیم.

لباسزیر زنانه بین تمام لباس های موجود تو فروشگاه های اینترنتی کمترین اطلاعات رو در فضای وب به خودش اختصاص داده بود. طوری که خیلی از بانوان نه از مدل های جدید عرضه شده در بازار اطلاعی داشتند و نه اعتمادی به خرید غیر حضوری می کردند. مشکلاتی از قبیل اندازه نبودن لباسزیر ها و حساسیت این صنف به دلایل بهداشتی جزء عواملی بود که خرید اینترنتی لباسزیر رو برای بانوان سخت می کرد.

پس تصمیم گرفتیم هر چی لازمه بانوان در مورد لباسزیرها بدونند رو باهاشون به اشتراک بذاریم. نقطه شروع ما از شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام بود. با شیوه ارائه اطلاعات صحیح و راهنمایی بانوان کم کم علاقه مندی اونها به خرید اینترنتی لباسزیر بیشتر شد و با اعتمادسازی که برای بدست آوردنش کلی تلاش کردیم باعث محبوبیت صفحه مون در اینستاگرام شد.

بخش لباس زیر زنانه چون به توضیحات دقیق و عکس های جزئی محصولات نیاز داشت با یک صفحه مجزا با نام” لباس بانو” در اینستاگرام فعالیت شو تا به امروز ادامه داده و بعد از اینکه بانوان از خرید اینترنتی لباس زیرهای ما رضایت هاشون رو اعلام کردند به فکر گسترش فروشگاه مون افتادیم اما نه فقط برای عرضه لباسزیرزنانه بلکه کلی محصول جدید که بتونه ظاهری شیکی برای مشتریان خوب مون ایجاد کنه. نام فروشگاه رو پِلَت مُد انتخاب کردیم یعنی سکویی که به زیبایی استایل بانوان کمک می کنه.

حالا می تونید از مجموعه پلتمد انتظار بیشتری داشته باشید. فروشگاهی که قراره به زودی برای شیک بودن شما کلی ایده و محصولات جدید معرفی کنه.

پلتمد یعنی چی و چرا این نام رو انتخاب کردیم؟

پلتفرم ها صفحه های ایستا در فضای وب هستند که به تعامل بیشتر تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کالا کمک می کنند. ایده راه اندازی سکویی که بتونه خریداران و فروشندگان رو به هم نزدیک تر کُنه باعث شد اسم همین مسیر رو با نام پلتفرم برامون یادآور بشه. ما با انتخاب بخش اول این اسم در کنار مُد تصمیم گرفتیم به بانوانی که قصد شروع کسب و کار تازه در فضای آنلاین رو دارند کمک کنیم تا بتونند محصولات شون رو به صورت رایگان با رعایت یه سری قوانین و مقررات در سایت فروشگاهی ما قرار بدن.

راهنمایی کامل این همراهی برای توسعه کسب و کار رو مفصل در بخش همکاری با ما توضیح خواهیم داد.

هدف ما چیه؟

مهمترین هدف ما همونطور که در بالا اشاره کردیم میانبر زدن مسیری برای خرید ساده و آسونه، از اونجایی که لباسزیرها برای بانوان یک کالای اساسی به حساب میاد اولویت اول مون دسترسی راحت به تنوع محصولات در این طبقه است. بدست آوردن رضایت خریداران رو در قدم اول چهارچوب اصلی کارمون قرار دادیم و قصد داریم با ارائه راهنمایی های مناسب در خصوص پوشاک، متناسب ترین محصول رو در این صنف به دست مشتریان عزیزمون برسونیم.

رفتن به بالا