انواع مدل های شورت زنانه

اگر دوست دارید خریدی مناسب داشته باشید بهتر است بدانید برای هر موقعیت چه مدلی از شورتها برای شما کاربرد دارد.

به طور مثال کمد لباس یک خانم نباید محل جمع آوری شورت های ساده و نخی باشد اگر نسبت به این جمله تردید و انتقاد دارید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

شورت های نخی راحت ترین انتخاب

بله برای استفاده روزانه و در زمان طولانی شورت های نخی بهترین انتخاب هستند. آنها به دو گروه شورت های نخی فاق بلند و شورت نخی فاق کوتاه از نظر ارتفاع کمر تا فاق تقسیم بندی می شوند.

شورت های فاق بلند انتخاب مناسبی برای خانم هایی است که چربی انباشته شده در قسمت کمر و پهلو دارند. این مدل از شورت ها با داشتن ارتفاع بلند از ناحیه ی کشِ کمر تا فاق پوشش دهی مناسبی برای قسمت شکم و پهلو هستند و می توانند اندام را یکدست نشان می دهند.

شورت های فاق کوتاه در زمان پوشیدن شلوارهای جین زنانه مناسب است. البته با تغییر استایل در سال 2021 و جذاب بودن شلوارهای مام فیت با فاق بلند، شورت های فاق کوتاه به عنوان لباسزیر مناسب این شلوارها تاثیری کمتری در انتخاب بانوان دارد.

پیش از این شلوار های جین فاق کوتاه با داشتن ارتفاع کم در قسمت کمر تا پهلو باعث شده بود تا خانم ها حتما از شورت های فاق کوتاه استفاده کنند.

شورت های تمام گیپور و احساس راحتی فوق العاده

خیلی از خانم ها شورت های نخی را به تمام شورت های فانتزی و مدل دار ترجیح می دهند در حالی که اگر یکبار شورت تمام تور را بپوشند متوجه این واقعیت می شوند که شورت های سبک و راحت با داشتن تور نازک انتخاب مناسبی برای حتی استفاده روزانه به شمار می آید.

شورت های لامبادا یا بکلس

تولیدِ شورت زنانه لامبادا با داشتن قسمت فاق نازک، استفاده کاربردی فوق العاده ای در زیر دامن های جذب وشلوارهایی مانند لِگ دارد. اگر دیده نشدن لباسزیر برای شما مهم است بهتر است از شورت هایی استفاده کنید که فاق آن ها باریک باشد و شورت لامبادا در مدل های مختلف یک انتخاب مناسب است.

شورت های نخی بلند گنی

اشتباه نکیند یک شورت فاق بلند به هیچ وجه جایگزین شورت نخی گنی نیست. شورت های بلند گنی می تواند به صورت تمام نخی برای استفاده روزانه به مدت زمان زیادی پوشیده شود چون شما هرگز فشار و ناراحتی از پوشیدن آنها احساس نخواهید کرد. شورت های بلند نخی گنی با شورت های گنی تفاوت دارد. اغلب شورت های گنی با داشتن الیاف متفاوت سعی بر تغییر شکل اندام بانوان دارد و این مدل از شورت ها کاملا با شورت نخی های بلند متفاوت است.

شورت بهداشتی

اگر از رد شدن هرگونه لکه در زمان پریوی بر روی لباس و ملحفه نگرانی دارید باید بدانید این مدل از شورت ها با داشتن عایق ضد آب در قسمت فاق تا کمر از رد شدن هر گونه لکه بر سطح پارچه جلوگیری می کند.

شورت لیزری یا شورت های بدون رد دوخت

شورت هایی که در قسمت کمر و کشاله های ران هیچ گونه اثری از رد دوخت در انها نمی بینید با نام شورت های لیزری معروف است. مدل شورت های لیزری متنوع است و با الیاف نخی و استرج به بازار عرض می شود.

اگر دوست دارید بقیه مدل های شورت زنانه فروشگاه ما را ببینید روی دکمه زیر کلیک کنید

نظر بدهید
رفتن به بالا