15 لباس خواب برتر زنانه در سال 2024

اینکه در خانه کار می کنید و می خواهید راحت باشید یا فقط دنبال لباس خواب جدید مورد علاقه ی خود هستید ، انتخاب لباس خواب های زیبا اهمیت دارد. ابریشمی یا کشباف و هر چیزی در این بین ، ترکیب کاملی برای شما و سبک تان است. با رنگ ها و بافت های جدید ترکیب و ست کنید، و برای هر فصل از سال یک مدل جدید را امتحان کنید. مهم نیست که بعد از ظهر یک روز خسته کننده باشد یا پایان یک شب پرهیاهو ، با این لباس خواب های شیک زنانه زیبایی را به “خواب زیبای خود” دوباره برگردانید.

 1. ست لباس خواب Desmond & Dempsey Soleia

این ست لباس خواب دزموند و دمپسی به لطف پنبه ارگانیک نرم و طراحی خیره کننده مطمئناً رویاهای دلپذیری را برای شما رقم خواهد زد. ببرها و گل هایی که روی زمینه سفید چاپ شده اند ، پیچ و تابی را بر روی سبک کلاسیک ارائه می کنند. این مواد اخلاق مدار هستند ، به این معنی که می توانید شب راحت بخوابید و بدانید که زیبا به نظر می رسید و به کره زمین کمک می کنید.

 1. ست لباس خواب Bluebella Wren Kimono

ابریشمی ، زیبا و جذاب است ، دیگر چه چیزی می خواهید؟ ست لباس خواب Bluebella Wren پارچه ساتن لطیف با کمر بند کیمونوی اغوا کننده دارد. طراحی کلاسیک با رنگ آبی دریایی با نوارهای سفید در عین مدرن بودن ، احساس بی نظیری به شما می دهند. نوار الاستیک اطراف شلوار شما را راحت نگه می دارد و پاچه های گشاد حس باکلاس بودن می دهند.

 1. ست لباس خواب Homebodii Olivia Cami

وقتی در این ست لباس خواب شیک و زیبای Homebodii می خوابید ، احساس خنکی میکنید. ست اولیویا کامی نوارهای توری تکی روی شلوارک ها دارد و متناسب با اندام شما ساخته شده است. در دو رنگ موجود است ، به این معنی که می توانید یک جفت پیژامه ی زیبا برای روزهای مختلف داشته باشید و گزینه مناسبی برای ماه های گرم است. بنابراین می توانید هنگام خواب سرحال باشید و خیره کننده به نظر برسید.

 1. ست لباس خواب Piped Fleur of England

ساختار جاودانه ی لباس خواب های کلاسیک را با شکوفایی مدرن ترکیب کنید و زیبایی خود را پیدا کنید. مجموعه Fleur of England از 100٪ ابریشم ساخته شده است ، با لبه های گرد شده ی بدون نقص. حالت V شکل گردن به شما اجازه می دهد در حالی که خواب هستید نفس بکشد و دکمه ظریف آن هنگام خواب احساس زیبایی را ایجاد می کند. از صبح کسل کننده ی یکشنبه تا جمعه شب پرهیجان ، این لباس خواب ها بهترین دوست جدید شما خواهند بود.

 1. ست لباس خواب Eberjey Giselle Jersey

آیا این ست لباس خواب رویایی جدید شما است؟ لباس خواب Eberjey Giselle از پارچه کشباف ساخته شده ، به این معنی که هنگام خواب کش می آید و میتوانید تنفس کنید. طراحی کلاسیک ست همیشه جدید است ، اما شورت های اضافه شده جلوه ای مدرن به آن می بخشند. در سه رنگ موجود است و در هر فصلی کاملاً مناسب است تا بتوانید در تمام طول سال زیبا باشید.

 

 1. ست لباس خواب ابریشمی La Perla

با لاپرلا خوب و زیبا به نظر برسید. این ست لباس خواب به لطافت ابریشم است ، به همان اندازه نرم به نظر می رسد. پارچه ظریف آن روی بدن شما سر می خورد و کمر الاستیک و کشسان باعث می شود کل شب احساس راحتی داشته باشید. بگذارید پیراهن از روی یک شانه آویزان شود یا برای فریبنده شدن کمی دکمه های آن را باز کنید. این لباس خواب یک انتخاب خارق العاده برای هدیه دادن به دوست یا خودتان است – با این ست زیبا خوابهای شیرینی خواهید دید.

 1. ست لباس خواب مدرن رومانیتیک Aubrey

برخی از جذاب ترین رنگ های فصل را با لباس خواب Modern Romantique Aubrey ترکیب کنید و مطابقت دهید. این ترکیب رنگ عاجی و اسطوخودوسی یک انتخاب دقیق است و پارچه ساتن آن نرم است. از بالا تا پایین دکمه دارد و با شلوارک متناسب ، بهترین ست لباس خواب برای فضای گرم بیرون است. درزهای فرانسوی به شما کمک می کنند تا هنگام شب آرام باشید و طراحی خیره کننده شما را در تمام طول شب شیک خواهد کرد.

 1. ست کوتاه Annalie Cami

در این ست Cami شیرین و کوچک به نظر میرسید. تاپ یقه گرد آن یک بند گردنی دارد که به شما اجازه می دهد حتی در گرمترین شب ها نفس بکشد. قسمت های پایین آن در بالای ران با خط سجاف برش داده شده اند تا به جذابیت آن اضافه کنند. میتوانید این لباس خواب را با کیمونوی ابریشمی یا روپوش حمام بپوشید. رنگ مشکی شیک آن برای همه مناسب است. به محض اینکه اینها را بپوشید ، دیگر هرگز درشان نمی آورید!

 1. Ginia Pick و Mix Cami

با پوشیدن ست جینیا کمی ، زنانگی را به کمد لباس خود اضافه کنید. پیراهن کلاسیک آن الهام گرفته از فرانسه است و تورهای ظریفی اطراف خط گردن دارد ، باعث زیبایی بیشتر آن در قسمت باسن شورتها میشود. لباس خواب از ساتن نرم و سبک دوخته شده است ، و باعث می شود هنگام خواب احساس شادابی و زیبایی داشته باشید – برش لبه ی تاپ به زیبایی بر روی سینه شما قرار می گیرد تا عالی به نظر برسد. از بین سه رنگ خیره کننده آن یکی را انتخاب کنید تا زیبای خفته ی بعدی شما باشید.

 1. ست لباس خواب راه راه Olivia Von Halle Lila

با ست لباس خواب راه راه Olivia Von Halle هر رویایی را تحقق بخشید. به نظر می رسد این ترکیب سیاه و عاجی از Candyland خارج شده است و زیبایی های انتهایی آن نیز به همان اندازه شیرین هستند. جیب اضافی روی پیراهن و الگوی متضاد در لبه ها ، حس مد بالا بودن را ایجاد می کند. ساختاری ابریشمی دست دوز دارد و با برش باز یقه آنقدر راحت خواهید بود که تمایل خواهید داشت لباس دیگری بپوشید.

 1. ست لباس خواب دو تکه چاپی Olivia Von Halle Lila Zebra

با ست دو تکه خیره کننده گورخری ، در اتاق نشیمن خود سوار سافاری بشوید. این لباس خواب های دوخت Olivia Von Halle ساختاری ابریشمی دارند و با طرح سنتی کامل شده اند. الگوی آن بسیار جذاب و ظریف است و انتهای آستین های آن بالا زده اند و باشکوهند. لبه های سیاه نرم هستند و این لباس خواب خیره کننده است و چنان لوکس میباشد که فراموش خواهید کرد در خانه خود هستید!

 1. ست کوتاه و Satin Cami

اتاق خواب تان را با استفاده از این ست شیک کامین ساتن به راهروی مدلینگ خود تبدیل کنید. با دو داشتن دو رنگ جذاب فصل و یکی از راحت ترین طرح ها ، سخت میتوانید چیز دیگری را به این زیبایی پیدا کنید. ترکیب صورتی و قرمز مانند آب نبات شیرین است و ترکیب شورت و تاپ کوتاه مثل یک گل مرواریدی به شما احساس طراوت و تازگی میبخشد. لباس مجلسی قرمز گیلاسی را انتخاب کنید تا تمام روز همه را تحت تاثیر قرار دهید.

 1. ست لباس خواب دو تکه Olivia Von Halle

بعضی اوقات با انتخاب کارهای کلاسیک کار درستی انجام میدهید. این لباس خواب های سنتی رنگهای جواهر مانند دارند ، به این معنی که هر بار آنها را بپوشید احساس سلطنتی خواهید کرد. بافت ابریشمی و لبه های لوله ای از نظر طراحی راحت هستند و شلوارهای گشاد و بلند شما را در تمام طول شب راحت نگه می دارند. با لباس خواب های فوق العاده خیره کننده ، به راحتی خوابهای خوب میبینید.

 1. ست Bluebella Atalanta Cami و شلوار

با ست Atalanta cami  یک پیچ و تاب متحرکی به لباس خواب سنتی خود اضافه کنید. شلوارهای پلیسه دار آن هنگام راه رفتن و خوابیدن بسیار راحت هستند و توری سکسی پیراهن کاملاً طراحی تازه و کلاسیکی است. پارچه قابل تنفس است و سجاف های کوچک آن خیره کننده هستند – هنگام پوشیدن این لباس خواب های زیبا شیرین ترین خواب ها را خواهید دید.

 1. Tilijay Coco Cami

با Tilijay Coco cami بامزه و زیبا باشید. این ست نوار سوزنی در دو رنگ موجود است و مثل آب نبات شیرین است. اندازه شورت های حاشیه دار کوچک است اما در هر قدم احساس راحتی می کنید. بندهای پیراهن قابل تنظیم هستند که در انتها منگوله دارند و دکمه های جلویی پیچ و تاب زیبایی ایجاد می کنند. شما هر بار که این لباس خواب های زیبا را بپوشید مانند یک ملکه میخوابید و هرگز آنها را نمی آورید.

نظر بدهید
رفتن به بالا