شورت بهداشتی چیست و چه کاربردی برای بانوان دارد؟

شورت بهداشتی

لباسزیری که برای هر خانمی ضروریه و باید حداقل یکی از مدل های شورت بهداشتی رو داشته باشه تا دوران پریود رو بدون دغدغه پس زدگی لکه روی لباس و ملحفه بگذرونه

تجربه مشتریان

شورت بهداشتی دارای یک آستر داخلی ضد آب است که در قسمت فاق تا کمر دوخته شده است این آستر از نفوذ لکه را بر روی لباس جلوگیری می کند.

شورت های بهداشتی معمولا مناسب برای تمام سایزها تولید می شوند از ویژگی های مهم این شورت ها وجود فاق بلند و فاق کوتاه بودن آنهاست.

از آنجایی که ارتفاع قسمت آستر تا کِش دور کمر این شورت ها قرار گرفته است در زمان انتخاب بهتر است با توجه به نوع پد بهداشتی (بلند یا کوتاه) مدل مناسب خود را انتخاب کنید.

در چه روزهایی باید از شورت پریود استفاده کرد؟

شورت بهداشتی مانند شورت های روزانه است پس استفاده از آن در طول مدت قاعدگی هیچ اشکالی ندارد. اما به دلیل وجود آستر ضد آب ممکن است احساس گرما و تعریق ایجاد نماید پس بهتر است در روزهایی که خون ریزی شدت بیشتری دارد مورد استفاده قرار بگیرد.

آیا در زمان استفاده از تامپون پوشیدن شورت بهداشتی مناسب است؟

بله، در روزهایی که خون ریزی سنگین است پوشیدن شورت پریود توصیه می شود تا در صورت نشت خون لکه ای از لباس زیر بر روی لباس پس زده نشود.

شورت های بهداشتی اخیرا در تنوع طرح های مختلفی به بازار عرضه می شود مثلا شورت بهداشتی جلو جیب دار این امکان را فراهم کرده تا پد بهداشتی به راحتی در قسمت جلو شورت جایگذاری شود تا در زمان تغویض در صورت عدم جیب یا کیف پد بهداشتی در محل مناسب و دور از آلودگی محیطی قرار بگیرد.

همچنین برخی از کیسه های آب گرم کوچک در بازار وجود دارد تا در صورت نیاز و وجود درد کیسه را از آب ولرم پر نموده و در جیب کوچک این شورت قرار دهید تا تسکینی برای کاهش درد پریود باشد.

نظر بدهید
رفتن به بالا