شورت نخی زنانه پادار چه مزایایی برای بانوان دارد

در مقاله راهنمای انتخاب سایز لباس زیر به توضیح در مورد انواع شورت ها پرداختیم که شورت پادار زنانه با الهام از مدلِ شورت های مردانه برای پوشش کامل و ظاهری اسپرت طراحی شدند. آنها برای کسانی که به دنبال راحتی هستند مناسب است. مخصوصا بانوانی که حساسیت زیادی به کش های شورت در کشاله ران دارند. انتخاب این شورت ها معمولا برای استفاده روزانه پیشنهاد می شود. همچنین برخی از مدل های شورت پادار زنانه با الیاف کشی و استرج مناسب باشگاه در زمان فعالیت های ورزشی است.

پوشش کامل شکم و پهلو

شورت پادار نخی فرم و مدل متفاوتی در طراحی خود دارد از این رو به صورت کامل شکم و پهلوها را پوشش می دهد و در لباس یکدستی فوق العاده ای از اندام ها ایجاد می کند.

تنفس پذیر بودن

شورت های پادار نخی چون در قسمت کشاله های ران برش ندارند ارتفاع مناسبی از فاق شورت تا قسمت واژن را دارد و این فرم سبب می شود تا اثری از رطوبت در قسمت فاق شورت باقی نگذارد و این شورت انتخاب مناسبی برای استفاده روزانه باشد.

تنوع در اندازه ارتفاع

یکی از مزیت های شورت پادار تنوع در میزان ارتفاع آن ها تا ران پاها یا بالای زانوها است. برای برخی بانوان پوشیدن شورت نخی پادار زیر دامن ترکیب مناسبی برای شبهای گرم در تابستان محسوب می شود و یا انتخاب شورت پادار بلند در زمان فعالیت های ورزشی مانند یوگا یا بدن سازی بهتر است چون  فرم مناسبی به استایل و اندام آنها می دهد.

احساس راحتی بیشتر

شورت زنانه پادار با ارتفاع بلند خود معمولا حس راحتی بیشتری را در زمان پوشش به فرد انتقال خواهد داد، سیستم گردش هوا در این مدل ها همیشه بیشتر از شورت های زنانه مدل اسلیپ است و اصلا حس تنگ بودن یا چسبیدن قسمت فاق شورت به بدن احساس نمی شود برای همین معمولا در زنانی که مبتلا به عفونت های واژینال هستند توصیه می شود و در دسته لباس زیرهای روزانه از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

۱ دیدگاه
نظر بدهید
رفتن به بالا