عکاسی

عکاسی محصول

یکی از مهمترین بخش معرفی محصول در فروشگاه های آنلاین استفاده از عکس مناسب در وب سایت یا شبکه های اجتماعی آنهاست. با توجه به افزایش چشمگیر خرید آنلاین مشتریان علاقه مند هستند تا با صرف زمان کوتاهی در فضای اینترنت کالای مورد نیاز خود را سفارش دهند. حالا اگر شما به عنوان یک فروشگاه اینترنتی محصول مورد نظر آنها را خوب و مناسب معرفی کنید بدون شک دامنه مشتریان خود را افزایش داده اید و اعتماد آنها را برای خریدهای بعد هم کسب نموده اید.

پس عکاسی از محصول در حقیقت به تنهایی می تواند برای فروشگاه های اینترنتی شناسنامه ای مشهود جهت افزایش سودآوری و فروش آنها باشد.

عکاسی از محصول یک حرفه تخصصی

با گسترش تکنولوژی و پیشرفت گوشی های همراه عکاسی بیشتر از فبل بین کاربران فضای مجازی محبوب است و تا حدی همه افراد از عکس های خلاقانه و جذاب اطلاع دارند در اینجا رقابت بین کسب و کارها بیشتر احساس می شود و اگر مجموعه ای نتواند عکاسی از محصول خود را به صورت حرفه ای انجام دهد به هویت بصری خود در فضای مجازی لطمه وارد می کند.

راه حل مناسب استفاده از تخصص افرادی است که ذهن مخاطب را بر اثر دانش و تجربه خود بهتر می شناسند این افراد کسی نیستند جز عکاسانی که به صورت تخصصی عکاسی محصول را انجام داده اند.

اعتماد سازی با عکس ها خلاقانه

استفاده از عکس هایی که بتواند نماد و نشانه خاصی داشته باشد می تواند در دسته عکاسی خلاقانه قرار بگیرد در این مسیر عکاس در نظر دارد تا با بهره گیری از ذوق و استعداد خود محصول شما را در ذهن کاربران پر رنگ تر کند و کاربران با دیدن این نوع از عکس ها برند شما را همیشه به یاد بسپارند.

تفاوت استفاده از عکس های گوشی و دوربین

طیف رنگی در گوشی های همراه معمولا قادر به شناسایی کامل رنگ های محصول نیست. مسلما عکس محصول باید نمونه حقیقی از خود محصول باشد بدون ذره ای تفاوت در رنگ و سایز. چنانچه عکس با خود محصول مغایرت داشته باشد در گذر زمان نظر مشتریان نسبت به کالاهای ارسالی مجموعه شما منفی می شود و این مسئله به طور مستقیم بر میزان فروش و اعتماد سازی شما تاثیرگذار است.

استفاده از دوربین ها زمینه این مغایرت را کاهش می دهد. عکاسان سعی بر آن دارند تا رنگ و اندازه و جزئیات محصول را مانند همان چیزی که هست نشان دهند و این به معنی قدم گذاشتن بر مسیر فروش بیشتر و اعتمادسازی گسترده است.

پیشنهاد فوق العاده تیم عکاسی ما به شما

مجموعه پلتمد با داشتن تجربه سه ساله در زمینه فروشگاه انلاین بخشی از خدمات خود را به عکاسی از محصول اختصاص داده است. چنانچه برای معرفی محصولات خود نیاز به عکس های زیبا و خلاقانه دارید می توانید به ما اعتماد کنید.

4.300.000 تومان

شامل 60 عدد عکس از محصول
پکیج اقتصادی
 • 20 عکس ساده بدون چیدمان با بک گراند سفید
 • 40 عدد عکس تزئین و بک گراند رنگی (سه رنگ پیشنهادی)
 • ویرایش نور
 • ویرایش عکس

4.500.000 تومان

شامل 60 عدد عکس از محصول
عکاسی تبلیغاتی
 • تزئین و بک گراند رنگی
 • ویرایش نور و رنگ
 • استاندارد سازی سایز متناسب با شبکه های اجتماعی

1.500.000 تومان

شامل 30 عدد عکس از محصول
عکاسی صنعتی
 • ساده بدون چیدمان
 • بک گراند سفید
 • بدون ویرایش تخصصی
 • استاندارد سازی سایز عکس
رفتن به بالا