10 ترند برتر کفش زنانه در سال2024

چه سر کار بروید چه یک کلوپ شبانه، کفش­های شیک ظاهر شما را عالی می­کند و جلوه­ای منحصر به فرد به هر لباس می­دهد. یک جفت چکمۀ استیتمنت برای زمستان یا کفش­های کتانی چانکی برای تابستان، سبک­های بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارد.

  1. چکمه ­های کابوی سیاه وسفید

با این چکمه­ های سیاه­وسفید کابوی جذاب از رویای وسترن خود لذت ببرید. یک جفت کفش تا مچ پا یا آن­هایی که تا ساق پا بالا می­آیند- آن­ها کلاسیک بدن محدودیت زمانی هستند که دائم به مد برمی­گردند. چه آن را با جین آبی یا یک لباس تک رنگ  بپوشید، این یک جفت است که توجه هر کسی که از کنار آن رد می شوید جلب می کند و دلیل خوبی هم دارد.

  1. پاشنه های سفید کیتن

با این کفش­ زنانه  کیتن زیبا، لمس ترندی (مد روز) را به لباس خود اضافه کنید. سفید یکی از داغ ترین رنگ های کفش این فصل است، پس آن ها را با استفاده از سایه های پاپ یا پاستلی نمایش دهید تا برجسته باشند. این کفش با شلوار جین و یک  کت ترند یا دامن میدی عالی به نظر می رسد فرقی ندارد که چطور آن­ها را ست  کنید، آنها برای کمد هر خانمی ضروری هستند.

  1. چکمه‌های راسته

با کفش های بسیار  تنگ که نمی‌توانید با آن راه بروید خداحافظی کنید و به این چکمه‌های راسته سلام کنید. نه تنها  با لباس های بلند و مد فوق العاده به نظر می‌رسند بلکه راهی عالی برای اینکه خودتان را در هنگام کاهش دما گرم نگه دارید هستند، چیزی ساده و کم رنگ انتخاب کنید یا  استایل خود را با طرح فانکی یا طرح حیوانات، وحشی کنید. اگر می خواهید پاهایتان را بلند نشان دهید این کفش ها را با دامن کوتاه و ژاکت بلند بپوشید و تمام روز به سبک خیابانی خواهید بود.

  1. پاشنه های زینتی

بگذارید پاهایتان  با این پاشنه های زینتی حرف  بزنند، چه طلایی باشند، نقره­ای یا کریستالی باکفش استیتمنت اشتباه نمی­کنید. حتما لازم نیست که بالا باشند-  یک طرح ساده با تزئینات تمام چیزی است که برای یک بیانیه لازم دارید. اگر آمادۀ همۀ کارها هستید یکی از کفشهای طراح را انتخاب کنید یا چیزی را بردارید که جزئیات آن پشت پاشنه باشد.

  1. چکمه ­های پنجه مربعی

به لطف این چکمه­ها معلوم شد که پرش به سوی مربعی بودن است. طرح برش پیچ جدیدی را در طرح کفش­های کلاسیک ایجاد می­کند و برای به چشم آمدن ساخته­شده­اند. یک جفت کقش تا مچ پا بپوشید و سنجاق­ها را نمایش دهید یا استایل تا زانو بلند را انتخاب کنید و با دامن بپوشید. این کفش­ها در هر زمینه­ای عالی به نظر می­رسند و محدودیت زمانی ندارند، پس می­توانید برای همیشه نگهشان دارید.

  1. پاشنه کیتن ستیزه­گر

مد لباس درونی خود را با پاشنه کیتن­های ستیزه­گر باز کنید. با بلندی مینیاتوری با تکیه بر انگشت پا، این سبک به هر لباسی بامزگی اضافه می­کند. از یک چیز ساده تا طرحی وحشی و فانکی، نمی­توانید با این کفش جذاب اشتباه کنید.

  1. چکمه­ های جنگی

به همه نشان دهید که می­خواهید در یک جفت کفش جنگی تجارت کنید. چه در حال خزیدن ارتشی باشید چه در خیابان­ها قدم بزنید، این کفش­های محکم وشیک هر لباسی را به هم وصل میکنند. شلوار جین راک یا کت وکفش، یا هر چیزی را با یک سارافون ظریف و خیلی زنانه ترکیب کنید تا در نهایت به دهه­ی 90 برگردید. فرقی ندارید این­ها را چه طور می­پوشید، شما با پوشیدن این کفش­های عزیز با حال­ترین دختر خواهید­بود.

  1. کفش­های کتانی چانکی سفید

با کفش­های کتانی چانکی سفید، شیک اسپرتی بودن را به سطح جدیدی برسانید. چه به خاطر ترند بودن آن­ها رابپوشید و چه فقط به خاطر راحتی محض، این کفش ترکیبی عالی از تجمل و راحتی است. آن را با دامن بلند، عرقگیر یا جین بپوشید و شما برای کنترل جهان آماده خواهید شد.

  1. چکمه­ های انگشت کنتراست

نظر مخالفان با این چکمه­های انگشت کنتراست جلب می­شود. چه مشکی و قهوه­ای باشند چه آبی و سفید، این کفش­های ترکیبی و یکسان به هر چیزی که می­پوشید عمق می­بخشند. از کفش­های مچی یا بلند تا زانو، گزینه­های زیادی برای پوشیدن دارید تا شیک­ترین فرد حاضر به نظر برسید.

  1. صندل­های پلتفرم با بند روی مچ

با صندل­های پلتفرم احساس تابستان را بگیرید. چه این بند­ها تا بالای پای شما بروند چه روی مچ بمانند، این کفش­ها برای نشان دادن سنجاق­ها و خنک نگه داشتن شما راهی عالی هستند. کفش­ها را با یک لباس مد بپوشید تا احساس نیمه­رسمی بودن به لباس ببخشید، یا آن­ها را با جوراب برای زیبایی خیلی سرد بپوشید.

نظر بدهید
رفتن به بالا