لباسزیر مناسب لباس مجلسی

لباس زیر مجلسی

با شروع فصل بهار و تعطیلات نوروزی رفتن به مجلس عروسی و یا سفر بیشتر از هر وقت دیگه برای خانم ها یک چالش بزرگ داره اونم اینه که چی بپوشیم؟

خوشبختانه با وجود شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام انتخاب لباس مجلسی های به روز و مد راحت تر از قبل شده چون با وجود هشتگ ها به سادگی می تونید فرم لباس های مختلف در سراسر دنیا رو ببینید و حتما بعضی از فروشگاه های ایرانی نمونه های مشابه اونارو به مجموعه خودشون اضافه خواهند کرد و شما بعد از خرید لباس مجلسی مورد نظرتون با یه چالش دیگه روبرو هستین.
بهترین یا مناسب ترین لباسزیر برای لباس مجلسی کدومه !
ما در این مقاله سعی کردیم با دسته بندی انواع لباس ها لباسزیر متناسب با هر لباسی رو معرفی کنیم پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

لباس های یقه باز

معمولا این دسته از لباس ها یقه های باز به صورت قایقی دارند و بیشترین سوتین مناسب برای این مدل از لباس ها دکلته ها هستند.

لباس های بدون کاپ

برای لباس مجلسی بدون کاپ هم دکلته های ساده خیلی مناسب هستند چون نگهدارنده محکمی مثل اسفنج به کار رفته در این مدل از سوتین ها به زیبایی و خوش فرمی یقه لباس کمک زیادی خواهد کرد.

لباس های رنگ روشن

برای لباس های روشن حتما از سوتین های سفید یا کرم باید استفاده کنید. اگر روی کاپ لباس پارچه اضافه مثل گیپور باشه میتونید سوتین های پددار رو جایگزین اسفنجی ها کنید و یا از سوتین های مدل باندی (بدون بند) استفاده کنید.

لباس های یقه هفت

برای لباس هایی که یقه هفت دارند و شکاف یقه تا قسمت روی شکم ادامه دار هستش سوتین های مدل انتخاب مناسبی هستند چون قسمت کاپ با حالت مثلثی براحتی در قسمت یقه لباس پنهان می شوند.

لباس های پشت باز

برای لباس هایی که پشت اونها کامل باز هستند بهتره از سوتین مجلسی مثل دکلته پشت نامرئی یا بدون پشت استفاده کنید مثل سوتین های چسبی یا چسب سینه.

نظر بدهید
رفتن به بالا